آیا احراز هویت بایننس با پاسپورت دومینیکا امکان پذیر است؟

احراز هویت بایننس با پاسپورت دومینیکا ممکن است! همانطور که همه می دانیم ارز دیجیتال، ارزهایی هستند که به صورت کد های الکترونیکی و در بستر مجازی به دست آمده و قابل معامله می باشند.

ارز دیجیتال به عنوان یک واحد پولی بر پایه اینترنت شناخته می شود که امروزه طرفداران بسیاری دارد و افراد معروف و سرمایه داران مطرحی در جهان، برای مبادلات خود از آن استفاده می کنند. یکی از مزیت های برتر این نوع ارزها کاهش هزینه های انتقال وجه می باشد.

احراز هویت بایننس با پاسپورت دومینیکا

سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال می‌تواند از مزایای پاسپورت دوم که از طریق طرح‌های شهروندی توسط سرمایه‌گذاری (CBI) به دست می‌آیند، برخوردار شوند.

به یاد داشته باشید که طرح های CBI گذرنامه های مستقیم ارائه می دهند در حالی که طرح های RBI/GV مجوز اقامت ارائه می دهند.

اهمیت پاسپورت کشور دوم برای احراز هویت بایننس و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

اهمیت پاسپورت کشور دوم برای احراز هویت بایننس و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال
 1. کشورهای ممنوعه حوزه کریپتو
  کشورهای ممنوعه نمی توانند به طور موثر در پروژه های بلاک چین یا رمزنگاری مشارکت کنند، بنابراین می توانند به طور دائم از طریق شهروندی یا اقامت توسط طرح های سرمایه گذاری به حوزه های ارز دیجیتال و معاف از مالیات بروند.
 1. آزادی برای سفر
  پاسپورت دوم با مزایای شهروندی کامل به همراه سفر بدون پاسپورت به صدها کشور برای شرکت در کنفرانس ها یا رویدادهای صنعت بلاک چین و ارزهای دیجیتال به منظور ارتقای ICO آنها ارائه می شود.

در بیشتر موارد، کشورهایی که مخالف ارزهای دیجیتال هستند، پاسپورت های ضعیفی را از نظر آزادی سفر ارائه می دهند.

 1. معاف از مالیات
  آنها کشورهای بدون مالیات هستند که شهروندی را از طریق برنامه های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال ارائه می دهند. پاسپورت یا اجازه اقامت می تواند نقش مهمی در تعیین وضعیت مالیاتی داشته باشد.

همه کشورهای CBI به جز در موارد خاص، شهروندان غیر مقیم را از مالیات بر درآمد شخصی معاف می کنند.

 1. عرضه اولیه سکه (ICO)
  یک ICO می تواند منبع سرمایه برای شرکت های نوپا باشد. ICOها می توانند به استارتاپ ها اجازه دهند از مقرراتی که آنها را از جستجوی سرمایه گذاری مستقیم یا بانک ها باز می دارد، اجتناب کنند. پاسپورت دوم، دنیایی را برای کارآفرینان استارت آپی به‌وجود می آورد که سرمایه اولیه را جمع آوری کنند.

ICO توسط بسیاری از کشورها به دلیل کلاهبرداری و طرح های آن با ریسک بالا ممنوع شده است. به دلیل چنین سوء استفاده هایی بسیاری از استارتاپ های قانونی با ایده های درخشان، نتوانسته اند بودجه اولیه خود را تامین کنند.

کشورها رویکردهای متفاوتی در مورد نحوه تنظیم ارزهای دیجیتال، توکن ها و ICOها دارند. این می تواند به ماهیت خود ارز دیجیتال نیز بستگی داشته باشد.

احراز هویت بایننس با پاسپورت دومینیکا چگونه است؟

احراز هویت بایننس با پاسپورت دومینیکا چگونه است؟

امروزه تنها افراد ایرانی هستند که می توانند با داشتن پاسپورت کشورهای دوم مانند دومینیکا در سایت بایننس احراز هویت انجام دهند و در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت کنند. اگر فردی مقدار زیادی از سرمایه خود را برای خرید ارز دیجیتال خرج کرده و در عین حال تابعیت اش ایرانی بوده و پاسپورت کشور دیگری را نیز نداشته باشد، با مساله ی بزرگ و خطرناکی رو به رو خواهد شد چون نمی تواند احراز هویت کند و بدون احراز هویت رسما سرمایه اش از بین رفته است. همانطور می دانید با تابعیت ایران نمی توانید در صرافی بایننس احراز هویت انجام دهید و از خدمات آن بهره مند شوید. یکی از راه های امن، گرفتن تابعیت دوم یا مضاعف است که با داشتن آن می توانید با خیال راحت و اطمینان کامل در صرافی بایننس احراز هویت شوید و حساب داشته باشید.

راه های پر خطر دیگری برای از بین بردن این مشکل وجود دارند به عنوان مثال بسیاری از افراد با استفاده از پاسپورت یا کارت شناسایی کشور دیگری که البته جعلی است این کار را انجام می دهند. این کار علاوه بر ریسک زیاد و از دست دادن سرمایه، مشکلات متعدد دیگری را به همراه خواهد داشت. کشور دومینیکا برنامه شهروندی برای سرمایه گزاران دارد که می توانند با میزان مشخصی سرمایه و در مدت زمانی بسیار کم، پاسپورت دومینیکا را بدست بیاورند. پاسپورت این کشور را می توانید در مدت زمان 4 ماه دریافت کنید و علاوه بر امکان احراز هویت در صرافی بایننس از مزایا بیشمار آن مانند سفر بدون ویزا به 140 کشور و … بهره مند شوید.

شما می توانید جهت اخذ پاسپورت دومینیکا که یکی از بهترین روش های مهاجرت نیز می‌باشد با مشاوران گروه سرمایه گذاری ایساتیس تماس حاصل بفرمایید.

مقررات ارزهای دیجیتال در کشورهای CBI

در ادامه به تجزیه و تحلیل مقررات ارزهای دیجیتال در کشورهای CBI خواهیم پرداخت.

 1. Malta
  مالتا به عنوان جزیره بلاک چین و کشور دوستدار ارزهای دیجیتال شناخته می شود.

کسب‌وکارهای بین‌المللی مرتبط با ارزهای دیجیتال حدود 5% مالیات پرداخت می‌کنند. در حال حاضر چندین شرکت بلاک چین و فین‌تک و صرافی‌های معروف ارزهای دیجیتال در مالتا فعالیت می‌کنند.

کوین ها خارج از محدوده مالیات بر درآمد و عوارض هستند و عواید حاصل از نقل و انتقالات جداگانه در مالتا مشمول مالیات نمی شوند.

 1. قبرس
  قبرس یک کشور دوستدار ارزهای دیجیتال برای استارت آپ ها و شرکت های بلاک چین است. در قبرس، ارزهای رمزنگاری شده به طور کلی به عنوان یک ارز قانونی در نظر گرفته نمی شوند.

این کشور در واقع هیچ مالیاتی بر ارزهای رمزپایه یا سود ارزهای دیجیتال اعمال نمی کند. مانند بسیاری از کشورها، ارزهای رمزنگاری شده به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته می شوند و معمولاً مشمول مالیات بر عایدی سرمایه هستند، اما قبرس چنین مالیاتی ندارد و این باعث می شود برای کسانی که به دنبال دریافت شهروندی دوم برای اهداف مالیاتی هستند، کشوری بسیار جذاب باشد.

 1. بلغارستان
  در 14 فوریه 2018، بانک ملی بلغارستان اعلام کرد که به موضع مقامات نظارتی اروپایی در مورد خطرات خرید ارزهای مجازی می‌پیوندد. تمام فعالیت‌های مرتبط با خرید، فروش و پرداخت با ارزهای دیجیتال مشمول الزامات مجوز نیستند.

ارزهای رمزنگاری شده در بلغارستان مانند درآمد حاصل از فروش دارایی‌های مالی است. نرخ مالیات اعمال شده 10٪ از مبنای ارزیابی سالانه است. آژانس درآمد ملی بلغارستان بین تراکنش‌ها از ارزهای دیجیتال به ارزهای ثابت یا از ارزهای دیجیتال به ارزهای دیجیتال تفاوتی قائل نمی‌شود.

 1. ترکیه
  ترکیه یکی از کشورهایی است که ارزهای رمزنگاری شده در آن محبوب هستند و به طور گسترده مورد استفاده روزمره قرار می گیرند. بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است، از هر پنج نفر در ترکیه، یک نفر از ارز دیجیتال استفاده می کند.

ارزهای دیجیتال تحت قوانین ترکیه به رسمیت شناخته نمی شوند در حالی که هیچ ممنوعیت یا مقرراتی برای استفاده از این ارز وجود ندارد، اما دولت آن را پول رایج نیز نمی داند.

در نتیجه، هیچ مقرراتی در قوانین مالیاتی ترکیه در رابطه با بیت کوین و ارزهای دیجیتال مشابه وجود ندارد.

 1. وانواتو
  وانواتو یک کشور دوستدار رمزنگاری و بلاک چین است که هیچ مالیات بر عایدی شخصی و سرمایه ای برای دارایی های ارز دیجیتال در آن وجود ندارد.

در سال 2017، بانک مرکزی وانواتو (RBV) یک بیانیه مطبوعاتی در مورد استفاده از بیت کوین به عنوان نوعی پرداخت در وانواتو منتشر کرد و به همه شرکت ها، موسسات مالی، شرکت های دولتی، مشتریان فردی و عموم مردم توصیه کرد که از دخالت دادن خود در بیت کوین خودداری کنند.

در سال 2018، این کشور مجوز بورس اوراق بهادار را برای صرافی ارزهای دیجیتال جهت فعالیت در وانواتو صادر کرد. دولت وانواتو کوین Volcano را به عنوان یک ارز دیجیتال برای استفاده محلی در وانواتو راه اندازی کرد.

 1. سنت کیتس و نویس
  سنت کیتس و نویس قانون خاصی برای تنظیم ارزهای دیجیتال ندارد. با این حال، برای مشارکت در طرح آزمایشی ECCB نسخه دیجیتالی دلار کارائیب شرقی، که استفاده از ارزهای رمزنگاری شده در کنار پول ملی کشور را آزمایش می‌کند، ثبت‌نام کرده است.
 1. آنتیگوا
  آنتیگوا یک کشور دوستدار بیت کوین و بلاک چین در میان تمام کشورهای ECCU در کارائیب است.

آنتیگوا و باربودا در حال حاضر هیچ قانونی ندارد که به طور خاص استفاده از ارزهای دیجیتال را تنظیم کند، اما آنتیگوا در حال بررسی بلاک چین و ارزهای دیجیتال برای توسعه اقتصادی است (مثلا استفاده در گواهینامه رانندگی و اسناد شناسایی)
در سال 2019، بانک مرکزی کارائیب شرقی (ECCB) و شرکت فین‌تک مستقر در باربادوس، Bitt Inc. (Bitt) قراردادی را برای اجرای آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) صادر شده توسط بلاک چین در اتحادیه ارز کارائیب شرقی امضا کردند.

در سال 2018، دولت آنتیگوا اعلام کرد که بیت کوین برای شهروندی توسط برنامه سرمایه گذاری (CIP) پذیرفته می شود.

 1. دومینیکا
  دومینیکا هیچ قانون خاصی برای تنظیم ارزهای دیجیتال ندارد. استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هنوز بحث برانگیز است و در دومینیکا رایج نیست.
 2. گرانادا
  گرانادا هیچ قانون خاصی برای تنظیم ارزهای دیجیتال ندارد.
 3. سنت لوسیا
  سنت لوسیا نیز قانون خاصی برای تنظیم ارزهای دیجیتال ندارد.
 4. مونته نگرو
  مونته نگرو یک کشور دوستدار ارز دیجیتال و بلاک چین است که از کسب و کارهای فین تک پشتیبانی می کند. هیچ قانون مرتبطی در مونته نگرو برای فروش بیت کوین، توکن یا صرافی وجود ندارد.

در سال 2018، چندین ملک در سواحل آدریاتیک از طریق اتریوم و بیت کوین فروخته شد.

در سال 2014 بانک مرکزی مونته نگرو اخطاری صادر کرد مبنی بر اینکه افراد ممکن است با مسئولیت خود بیت کوین داشته باشند، اگرچه ارزهای مجازی در مونته نگرو پول قانونی نیستند.

در حال حاضر، خریدو‌فروش و سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال در اغلب کشورهای دنیا رواج زیادی یافته است.

آمار دقیقی از تعداد کاربران ارزهای دیجیتال ایرانی در دست نیست اما طبق آخرین برآوردهای مالی در صرافی‌های ارز دیجیتال، بیش از ۷ میلیون ایرانی روزانه،‌ میلیاردها تومان سرمایه را در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌کنند.

در نتیجه، باید مبادله ارزهای دیجیتال در صرافی های مطمئن مانند بایننس انجام شود و همانطور که در این مقاله ذکر شد، باز کردن حساب با تابعیت ایران در بایننس ممکن نیست و به جای استفاده از راه های غیرقانونی و پر ریسک که امکان از دست دادن سرمایه در آنها بسیار است، می توانید از تابیعت دوم کشورهایی مانند دومینیکا برای احراز هویت صرافی بایننس استفاده کنید. برای دریافت پاسپورت این کشور در کمترین زمان ممکن، کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.